Polish Czech English French German Russian Slovak

UWAGA!

W związku ze złym stanem technicznym drogi ul. Wczasowej w kilometrażu od 0+480, zaleca się objazd ul. Wrzosową do CKiR Orle Gniazdo, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski oraz Os. Podmagura.

Szanowni Państwo,

Informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych granic obszaru do rewitalizacji Gminy Szczyrk.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania uwag do projektu granic obszaru do rewitalizacji do dnia 8 maja br. poprzez:

- ankietę elektroniczną przesłaną za pomocą formularza – link do ankiety:https://goo.gl/forms/YXiScEYfGXr9Zz9D2

- ankietę papierową przesłaną na adres Urząd Miejski Szczyrk, ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Szczyrku, formularz ankiety pobrać można osobiście w Urzędzie Miejskim w Szczyrku ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk

Pozostałymi formami konsultacji społecznych będą:

a) spotkania konsultacyjne z mieszkańcami, przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi i pozostałymi zainteresowanymi osobami - w dniu 24 kwietnia br. o godzinie 17:00 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku, przy ul. Szkolnej 9

Osobą do kontaktu w sprawie konsultacji społecznych jest:

- p. Klaudia Mańka, przedstawicielka firmy Kreatus Sp. z o.o. mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 660 574 307

- p. Justyna Serowik, Urząd Miejski w Szczyrku mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel: (33) 829 50 27

czwartek, 20 kwiecień 2017 14:11

Zgłoś pomysł na rewitalizację

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy Gminy Szczyrk, Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych podmiotów rozpoczyna się kolejny etap prac związanych z opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk.

Dotychczas, zgodnie z załączoną mapą, wyznaczony został proponowany obszar do rewitalizacji, zaznaczony czerwoną linią. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania propozycji projektów, które należy uwzględnić w Programie Rewitalizacji. Przedsięwzięcia te mogą być zgłaszane przez samorząd, przedsiębiorców, mieszkańców, organizacje pozarządowe i inne podmioty np. parafie, jak również przez grupy nieformalne mieszkańców.  Każdy z projektów powinien służyć rozwiązaniu konkretnych problemów, przede wszystkim społecznych - na obszarze rewitalizowanym.  Poniżej zamieszczamy wzór karty projektu, na której opisać można propozycję projektu rewitalizacyjnego. 

Wypełnione komputerowo lub drukowanym pismem karty można składać w terminie  od 20 kwietnia do 08 maja br. w następujący sposób:
-  w postaci wydrukowanej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szczyrku, ul. Beskidzka 4, w godzinach pracy urzędu,
- w postaci zeskanowanej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

czwartek, 20 kwiecień 2017 13:29

Decyduj o rewitalizacji Gminy

Szanowni Państwo,

W związku z przystąpieniem przez Gminę Szczyrk do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk, zwracamy się z prośbą o pomoc we wskazaniu tych terenów naszej gminy, które powinny zostać objęte procesami rewitalizacji. Dlatego też zwracamy się z prośbą o wypełnienie elektronicznej ankiety, która znajduje się pod linkiem: https://goo.gl/forms/e6UJG5ZYZsT5Wg4E3

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 8 maja br.

Dane z ankiet są pozyskiwane anonimowo. Prosimy jedynie o podanie podstawowych informacji, pomocnych przy opracowywaniu Programu. 

 

Trwają prace nad Programem Rewitalizacji Gminy Szczyrk. Zachęcamy mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz pozostałych interesariuszy rewitalizacji do włączenia się w jego opracowanie poprzez udział w konsultacjach społecznych.

W związku z tym zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie w najbliższy poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku o godzinie 17:00 do Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku, przy ul. Szkolnej 9.

Strona 1 z 25
 
 
 
 

Copyright © Urząd Miejski w Szczyrku
Realizacja Krzysztof Wolicki