O G Ł O S Z E N I E

Uprzejmie informujemy, że

w dniu 14 kwietnia 2017 r.

tj. WIELKI PIĄTEK

Urząd Miejski w Szczyrku

BĘDZIE CZYNNY DO GODZ.11.00

piątek, 17 marzec 2017 08:24

2 maja - URZĄD MIEJSKI NIECZYNNY!!

O G Ł O S Z E N I E

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02 maja 2017 r.

Urząd Miejski w Szczyrku

będzie nieczynny

Burmistrz Miasta Szczyrk, Dyrekcja ZSPiG Nr 1 w Szczyrku oraz Pedagog szkolny serdecznie zapraszają uczniów, nauczycieli i rodziców na:

IX Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się dnia 17 marca 2017r., w godz. od 9.00-11.15, w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku, przy ul. Szkolnej 9.

Giełda, skierowana głównie do uczniów klas III gimnazjum będzie promowała ofertę edukacyjną głównie szkół powiatu bielskiego. Promotorzy udzielą rzetelnych informacji o przedmiotach wiodących, profilach, kierunkach kształcenia i zawodach w poszczególnych typach szkół. Poradą służyć będzie 2 doradców zawodowych z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bielsku- Białej.

Liczymy, że i w tym roku nasza inicjatywa spotka się z przychylnością i dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy do naszego miasta wszystkich, którzy stawiają na przyszłość młodego pokolenia.

środa, 11 styczeń 2017 07:31

OŚWIADCZENIE BURMISTRZA MIASTA!

Szczyrk, 10.01.2017 r.

O Ś W I A D C Z E N I E

W związku z zakorkowaniem się drogi wojewódzkiej nr 942 w dniach: 06-08.01.2017 r. na odcinku od ronda w Buczkowicach do skrzyżowania ulic: Beskidzkiej z Górską, już w dniu 07.01.2017 r., podjęliśmy, wspólnie z Komendantem Policji w Szczyrku, działania mające na celu zminimalizowanie tego problemu.